Dev Bankanın Favori Hisseleri

Yeni yılın başlamasıyla birlikte borsalar sakin bir seyir izlerken, geçen yıl S&P 500 endeksi yüzde 24 artarak dokuz hafta üst üste yükseldi. Wells Fargo, borsadaki bu durgunluk sırasında yüksek potansiyel beklediği hisse senetlerini paylaştı.

WELLS FARGO’NUN İLK ÇEYREKTE BEKLEDİĞİ HİSSE SENETLERİ

Wells Fargo analistleri, bu yılın ilk çeyreğinde yükseliş bekledikleri hisse senetlerini açıkladı. Bunlar arasında United Parcel Service (UPS), PBF Energy (PBF), Equifax (EFX), Crowdstrike Holdings (CRWD), Toll Brothers (TOL) bulunuyor.

CROWDSTRIKE’İN YÜKSELİŞ BEKLENTİSİ VE HEDEF FİYAT

Analist Andy Nowinski, CrowdStrike’in geçen yıl yüzde 142 arttığını belirterek, şirketin yaklaşan bilanço açıklamasının ardından yeni bir artış yaşayabileceğini ifade etti. Analist, Crowdstrike için 315 dolarlık fiyat hedefi belirledi.

UPS’İN GELECEK BEKLENTİSİ VE ARTIŞ POTANSİYELİ

Diğer bir dikkat çeken hisse senedi ise UPS. Şirketin hisseleri geçen yıl yüzde 10’a yakın değer kaybetti. Banka, UPS hisselerinin gelecek 12 ay içinde yüzde 10’a yakın bir artış görmesini bekliyor.

UPS ANALİZİ VE BEKLENTİLER

Wells Fargo analistlerinden Allison Poliniak-Cusic, UPS’nin yaptığı yatırımların şirketin ağının konsolidasyonu ve modernizasyonu dahil olmak üzere maliyetleri rasyonelleştirmesini sağlayarak gizli marj genişlemesini ortaya çıkaracağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir