Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan çiftinin 27 yıllık evliliği sona eriyor… Şok eden ayrılık kararı!

Sevenlerinin gıpta ederek baktığı çiftlerden biri olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın evliliklerinde kriz olduğu ve boşanacakları söylentileri bir süredir gündemdeydi. 27 yıllık evliliklerini bitirme noktasına getirdikleri konuşulan Aslantuğ ve Onan çiftinin, evlerini ayırdıkları ve boşanacakları söylentileri devam ederken Arzum Onan sessizliğini bozarak bitirme kararını onayladı.

ARZUM ONAN VE MEHMET ASLANTUĞ ÇİFTİNDEN BOŞANMA KARARI

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında yer alan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ’un evliliğinde kara bulutların dolaştığını ve boşanma kararı aldıkları iddia edilmişti. Daha önce yaptığı açıklamayla evliliklerinde sorun yaşadıklarını onaylayan Onan, bugün yeni bir paylaşım yaparak sevenlerine kötü haberi verdi.

“Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik” dedi.

27 yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Mehmet Aslantuğ ile bir süredir boşanacağı söylentileri çıkan Arzum Onan, boşanma iddiasını doğrulayarak 29 Mayıs’ta Beykoz 1. Aile mahkemesinde duruşmanın gerçekleşeceğini duyurdu.

PSİKOLOJİK ŞİDDET İDDİALARINI YALANLADI

Mehmet Aslantuğ’dan psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanacağı ileri sürülen Arzum Onan, hakkında çıkan asılsız iddiaları reddetti. “30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir